• Tesařské práce

  Provádíme montáže tesařských konstrukcí (pergoly, altány, střešní konstrukce), dle přání zákazníka.
  Obklady palubkou
  Zhotovujeme obklady vnitřních či venkovních stěn a podbití střech palubkou. Zaměřujeme se zejména na obklady obytných a technologických kontejnerů.

 • Montáž střech

  Firma se od roku 2000 začala zabývat montáží všech typů střešních konstrukcí. Hlavní náplní práce je montáž střech na obytné kontejnery a kontejnerové sestavy. Provádíme též montáže střech na rodinné domky včetně zhotovení svodů a všech klempířských prací.

 • Elektroinstalace

  Silnoproudá elektroinstalace, slaboproudá elektroinstalace (STA, PC, domácí kino, telefony), elektronická zabazpečovací signalizace (EZS), hromosvody, revize třídy A,B do 1000V, zřízení a rekonstrukce odběrných míst, zpracování projektové dokumentace, prodej elektromateriálu a elektrospotřebičů

Uvádíme nejvýznamnější akce zrealizované naší firmou v minulých letech. Mimo tento výčet provádíme samozřejmě i opravy či rekonstrukce menšího rozsahu.

RAN s.r.o. Veselá - montáž elektroinstalace v obytných kontejnerech, rekonstrukce elektroinstalace ve výrobních halách firmy.

FAGUS, a.s. Slušovice - montáž elektroinstalace v obytných a technologických kontejnerech, rekonstrukce elektroinstalace ve výrobních halách firmy.

PNEU Vraník s.r.o. - montáž a údržba elektroinstalace ve firmě na protektorování pneu.

Okresní úřad Zlín - montáž osvětlení v krytém parkovišti, rekonstrukce rozvaděčů, montáž silnoproudu pro počítačové rozvody.

OSSZ Zlín - rekonstrukce zásuvkových rozvodů a světel.

Obce Trnava a Podkopná Lhota - údržba a rekonstrukce veřejného osvětlení.

Elekroinstalace v desítkách rodinných domků v okolí Zlína a Slušovic.